Poland

Grupa Konsultingowo–Inżynieryjna Kompleks Spółka Akcyjna

Grupa Konsultingowo–Inżynieryjna Kompleks S.A. to nowoczesna firma z tradycjami, działająca na polskim rynku nieprzerwanie od 1991 roku.

Główna siedziba, centrum logistyczne oraz hale produkcyjne znajdują się w Wałbrzychu, oddziały firmy zlokalizowane są we Wrocławiu i Warszawie, biuro techniczno-handlowe w Bytomiu.

Bogaty park maszynowy połączony w kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych pozwalają na konsekwentną rozbudowę własnych linii produkcyjnych :

  • wentylacji chemoodpornej z tworzyw sztucznych CHEMOWENT,
  • systemu rurociągów kompozytowych (preizolowanych) z tworzyw sztucznych TERMOTECH,
  • zbiorników chemoodpornych z tworzyw sztucznych CHEMICTANK.

Produkowane przez nas systemy oraz urządzenia funkcjonują m.in. w takich przedsiębiorstwach i instytucjach jak Rafineria Orlen Płock, Rafineria Lotos Gdańsk i Czechowice-Dziedzice, Zakłady Azotowe  Kędzierzyn Koźle, KGHM - Fabryka Kwasu Siarkowego w Legnicy, Arcelor Mittal w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Akademia Medyczna w Poznaniu, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie,  Zakład Produkcyjny  SHARP, Zakłady Chemiczne Anwil, Fabryka 3M,  Afrykarium we Wrocławiu.

Grupa Kompleks jest ponadto  jednym z największych dostawców w Polsce materiałów dla  branży basenowej. Firma prowadzi doradztwo techniczne oraz dostarcza urządzenia i technologie dla firm wykonawczych z sektora basenowego. W ramach tej działalności firma dostarczyła urządzenia do kilkuset basenów wybudowanych w Polsce, w tym do czołowych inwestycji takich jak aquaparki w Sopocie, Zielonej Górze, Zakopanem czy Termy Maltańskie w Poznaniu.

siedziba firmy Kompleks

siedziba firmy Kompleks

produkcja firmy Kompleks

produkcja firmy Kompleks

produkcja firmy Kompleks